image

Agentura, která realizuje marketingové strategie, webové prezentace, e-commerce, online kampaně, sociální média, mobilní řešení, výkonnostní marketing a další. Digitální agentura, která výrazně ale překračuje hranice do offline světa a svým klientům zajišťuje i PR nebo ATL komunikaci.

Chce do hloubky pochopit byznys jejich klientů a orientuje se na obchodní výsledky jejich realizovaných řešení. I v tom je jejich konkurenční výhoda. Proto jsou napojeni i na agenturu BDO Advisory, pátou největší konzultantskou firmu na světě.

Jejich klienty jsou významné zahraniční i české firmy, jako například Mondelēz, Danone, Staropramen, KFC, Starbucks, ČSOB, IT firma SAS, Deloitte, obchodní centra Fashion Arena Prague Outlet a Quadrio, přední kliniky na léčbu neplodnosti Future Life & GENNET, Merck, Leaseplan, Zásilkovna.cz a Sue Ryder.

Jejich tým více než 40 odborníků je složen z marketingových specialistů s mnohaletou praxí, kreativců, vývojářů i mladých nadšenců do sociálních médií.

Mají hodnoty, které jsou nad úspěšnou agenturou. Podporují české firmy, učí na univerzitách, pomáhají neziskovkám, spojováním komerční a nekomerční sféry vznikl například veleúspěšný CSR projekt ČSOB pomáhá regionům.